Asteris Village

asteris-village
asteris-village

Heerlijk

6 beoordelingen

8,6

asteris-village
asteris-village
+25asteris-village

Asteris Village

Ontdek de charme van Asteris Village, jouw perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie. Gelegen op een steenworp afstand van het zand-/kiezelstrand Gerakini Beach, biedt dit resort een unieke combinatie van ontspanning en avontuur. Duik in het verfrissende buitenzwembad of geniet van de zon op het nabijgelegen strand. Met zijn idyllische setting en gastvrije sfeer is Asteris Village de ideale keuze voor elke strandliefhebber.

De Ligging

Asteris Village bevindt zich op een prachtige locatie in Sithonia, dicht bij het Trikorfo Gerakinis strand. Het zand-/kiezelstrand Gerakini Beach ligt slechts op ongeveer 250 meter afstand, waardoor je gemakkelijk kunt genieten van zon, zee en strand. De levendige stad Thessaloniki, met haar rijke geschiedenis en cultuur, is ongeveer 75 km verwijderd van het hotel. Voor dagelijkse boodschappen en lokale lekkernijen is er een supermarkt op ongeveer 1 km afstand. Bars en restaurants zijn te vinden binnen 1 km, ideaal voor wanneer je de lokale keuken wilt proeven. Bovendien zorgt de nabijgelegen bushalte (ca. 50 m) voor uitstekende mobiliteit, zodat je de omgeving gemakkelijk kunt verkennen. De luchthaven (SKG) is ongeveer 65 km van het hotel vandaan, wat zorgt voor een gemakkelijke aankomst en vertrek.

Het hotel en de faciliteiten

Asteris Village blinkt uit met zijn uitgebreide faciliteiten, ontworpen voor zowel ontspanning als plezier. Het hotel is trots op zijn buitenzwembad, compleet met een kinderbad, waar vakantiegangers kunnen genieten van verkoelende duiken of ontspannen op de gratis ligstoelen onder de parasols. Voor degenen die de nabijheid van het strand waarderen, ligt Gerakini Beach slechts op een korte wandeling afstand. Naast zwemplezier biedt het hotel diverse activiteiten zoals tafeltennis en een speeltuin voor de jongere gasten. De hotelbar en een bar bij het zwembad zorgen ervoor dat verfrissende drankjes altijd binnen handbereik zijn. Gastvrijheid staat centraal in Asteris Village, waar een vriendelijke receptie, gratis Wifi en gratis parkeergelegenheid slechts enkele van de aangeboden diensten zijn. Voor extra gemak is er een wasserijservice beschikbaar. Dit alles, gecombineerd met de charmante accommodatie en de prachtige omgeving, maakt Asteris Village tot de perfecte keuze voor een onvergetelijke vakantie.

Eten en drinken

In Asteris Village kun je genieten van heerlijke culinaire opties in een ontspannen en uitnodigende sfeer. Het hotel beschikt over een restaurant waar je kunt smullen van smakelijke gerechten, bereid met verse, lokale ingrediënten. Begin je dag goed met een uitgebreid ontbijtbuffet, beschikbaar van 08:00 tot 10:00 uur, waar je een verscheidenheid aan keuzes vindt om aan je smaak te voldoen. Voor een lichte snack of verfrissende drankjes gedurende de dag, staat de bar bij het zwembad tot je dienst. Of je nu op zoek bent naar een volledige maaltijd of gewoon een plek om te ontspannen met een drankje in de hand, Asteris Village voldoet aan al je culinaire wensen.

Goed om te weten

Vakantiegangers die Asteris Village bezoeken, dienen rekening te houden met enkele praktische informatiepunten. Het hotel is toegankelijk voor vakantiegangers met beperkte mobiliteit, alhoewel het altijd aangeraden is om specifieke behoeften vooraf te bespreken. Betalingen kunnen gemakkelijk worden gedaan met de geaccepteerde creditcards zoals Euro/MasterCard en Visa, waardoor je zorgeloos van je vakantie kunt genieten. De toeristenbelasting en eventuele klimaattoeslagen zijn nog niet inbegrepen en dien je ter plekke te voldoen. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en kunnen mogelijk niet het hele jaar geopend zijn vanwege het weer, het seizoen, onderhoud of bezetting.

Misschien vind je deze accommodaties ook leuk?

Boek met garantie
  • ANVR
  • Calamiteitenfonds
  • SGR
Veilig betalen
  • Ideal
  • BanContact
  • Mastercard
  • Visa

Fijn dat je hier bent!

Vakanties.nl plaatst cookies zodat je beter kunt vinden wat je zoekt.

We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.