Villas Brisas Del Mar





Voor deze boeking heb je de laagste prijsgarantie
Over Villas Brisas Del Mar
Villas Brisas del Mar is een tweesterren appartementencomplex in Corralejo op het Spaanse eiland Fuerteventura. Door het kleinschalige karakter kom je hier helemaal tot rust! Je hoeft je geen moment te vervelen dankzij het zwembad en de verschillende sportmogelijkheden. Daarnaast zijn de appartementen simpel maar comfortabel ingericht.
Het hotel en faciliteiten
Villas Brisas del Mar is gebouwd in 2003 en beschikt over 30 appartementen die aangenaam zijn ingericht. Het tweesterrencomplex beschikt over een mooie tuin, een restaurant en een bar. In de gemeenschappelijke ruimtes is er WiFi aanwezig. Gasten die met de auto komen, kunnen parkeren in een garage of op de parkeerplaats.
Kamers
Villas Brisas del Mar heeft appartementen met een woonkamer en een badkamer ter beschikking. Het faciliteitenaanbod op de meeste kamers wordt afgerond met een terras waar de gasten zich heerlijk kunnen ontspannen. Een tweepersoonsbed zorgt voor een aangename nachtrust in de kamers. Er zijn gescheiden slaapkamers aanwezig. Kinderbedjes voor kleine reizigers zijn beschikbaar. Bovendien is er een kluisje. Een volledig uitgeruste kitchenette met een koelkast, een magnetron, een thee-/koffiezetapparaat en een afwasmachine evenals alle keukengerei behoort ook tot de standaardvoorzieningen. De voorzieningen bestaan uit een wasmachine en een strijkset. De WiFi, telefoon, televisie, radio, stereo-installatie, cd-speler, dvd-speler zorgen voor vakantiecomfort. De badkamers beschikken over een toilet en bad of douche. Verder is een haardroger aanwezig. Villas Brisas del Mar biedt ook niet-rokenkamers aan.
Sport en entertainment
Een verfrissende duik in het zwembad zorgt voor verkoeling op hete dagen. Ter ontspanning staan ligstoelen klaar onder de parasols op het zonneterras. Het bubbelbad in het zwembadgedeelte garandeert rust en ontspanning. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals golfen, een fitness-studio en een zonnestudio zorgen voor afwisseling. Verder biedt een disco veel plezier en amusement.
Creditcards
De volgende creditcards worden geaccepteerd bij Villas Brisas del Mar: Visa en MasterCard.
Faciliteiten
Faciliteiten
24 uur inchecken
Parkeerplaats
Garage
Internet
WiFi
Bar
Hotelkluis
Discotheek
Restaurant
Restaurants met hoge stoelen
Kamerfaciliteiten
Internet
Badkamer
Bad
Tweepersoonsbed
Koelkast
Haardroger
Kitchenette
Magnetron
Radio
Kluis
Satelliet en/of kabel tv
Douche
Stereo
Thee- en/of koffiezetapparaat
Tegels
TV
Wasmachine
Sport & Entertainment
Parasols
Ligstoelen
Golf
Fitness
Jacuzzi
Zwembad
Zonneterras
Zwembad
Zonnestudio en/of solarium
Strand
Rotsachtig strand
Zandstrand
Overige informatie
De accommodatie
Aantal appartementen: 30
Bouwjaar: 2003
Betaling
Mastercard
Visa
In de buurt
Discotheek: 1500m
Bars : 1500m
Strand: 2500m
Golfbaan: 45000m
Openbaar vervoer: 2500m
Restaurant: 500m
Contact gegevens
Telefoonnummer | |
E-mailadres | |
Adresgegevens | 4 Calle Urb. Brisas del Mar, La Oliva 13, E-35660 |
Website |
Ook leuk voor jou
- € 475
Villas Monte Solana
VillaBekijk*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
- € 864
Villas Alicia
VillaBekijk*Excl. SGR (€ 5,00 p.p.) en Calamiteitenfonds (€ 2,50 per boeking), evt. verplichte kosten ter plaatse staan in het overzicht.
Fijn dat je hier bent!
We bewaren je voorkeuren. Zo vind je makkelijk jouw droomvakantie en krijg je alleen relevante advertenties te zien.